KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15123112
nr 1512 3112
Gertrud Wieselgren
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, "Espana". Signerad, daterad 1970. Olja på duk, 45x63 cm, yttermått inklusive ram: 48x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:24:29
19/12 17:20:19
Gertrud Wieselgren
Läs mer om Gertrud Wieselgren